על מה אנחנו משלמים

כמה פעמים קרה לכם שהלכתם לקניון או לחנות אפילו אינטרנטית וראיתם חולצה, תכשיט או סתם אקססורי שממש רציתם אבל המחיר פשוט היה לא הגיוני?

אז בואו ננסה להבין ממה המחיר הזה בעצם מורכב ועל מה אנחנו משלמים.

לכל מוצר יש בעצם עלויות אותן המוכר מעמיס על המוצר ולבסוף מוכר אותו לנו. למשל מוצר עולה עשרה שקלים אבל למוכר יש חנות עליה הוא משלם חשמל, מים, ארנונה,דמי שכירות לקניון ושכר לעובד שלו. ומה עם המשלח של המוצר לחנות? ובעל החנות שגם הוא רוצה להרוויח? מה שקורה זה שמוצר שעולה לייצר אותו עשרה שקלים נמכר לנו במאות אחוזים יותר על ידי החנות בקניון שלא רק מוכרת לנו שלל מוצרים אלא גם מעוניינת להרוויח כסף. לכן קורה שהמחירים פשוט לא הגיוניים וישנם פערי מחיר עצומים בגלל אותם פערי תיווך.

פער התיווך זה בעצם תוספת המחיר שאנחנו נשלם על מוצר מסוים. נשאלת השאלה איך אנחנו מדלגים על אותו פער? לא תמיד ניתן לוותר עליו אבל אפשר למזער אותו כמעט לחלוטין. חשמל וארנונה? תשלום לעובד? לא אנחנו צריכים לשלם את זה…

לכן יש לנו את האינטרנט אשר מציע לנו את אותם פריטים או פריטים זהים למה שאנחנו מחפשים אצל מאות מוכרים שונים שלכל אחד מהם מחיר שונה. אנחנו בתור צרכנים נחפש את המוכר הזול והאמין ביותר.

מישהו אמר מוט סלפי?

על מה אנחנו משלמים

מוט סלפי יכול להגיע ל-50 ₪ בקניון, חיפוש קצר ב eBay ונגיע לתוצאה הבאה:

5.6 ₪ ללא פערי תיווך וישירות מהמוכר בסין. אז למה שנשלם יותר?

ראיתן שמלה, חולצה או אפילו מותג שאתם רוצים לקנות? כנסו ל eBay בכדי לחפש מותגים ואם מותג לא מדבר אליכם ואתם פשוט רוצים לחסוך אז Aliexpress יעשה בהחלט את העבודה

חולצות של טומי הילפיגר במבחר צבעים ופערי מחיר משמעותיים:

שימו לב שבחיפוש אתם דואגים להציג "PRICE + SHIPPING LOWEST PRICE FIRST" ככה תוודאו שהתוצאות מציגות עבורכם את התוצאות הזולות ביותר כולל משלח. למשלח יש מרכיב חשוב מאוד ואם לא נשים לב הוא יכול לייקר משמעותית את הרכישה.

מה לגבי שרשראות?

בעליאקספרס ניתן למצוא שרשראות במחירים מגוחכים, למשל שרשת לב בפחות מ- 4 ₪ כולל משלח:

  • שימו לב שלא תמיד FREE SHIPPING יתן לנו את תוצאת החיפוש הזולה ביותר מאחר ומוכר לעתים מגלם את המשלח במחיר.

אז מאיפה קונים ואיך משווים?

www.ebay.com

www.aliexpress.com

www.asos.com

www.zap.co.il

www.dx.com

www.lightinthebox.com

www.focalprice.com

www.miniinthebox.com

www.ladymakeup.pl

www.1item.co.il

——————–

רוצים מידע נוסף על הקורסים הפיננסים לגילאי 17-22 עם המנטורים של חיים בפלוס? לחצו כאן

Scroll to Top


תודה על פנייתך