מוסדות משתתפים

עמל יגאל אלון א’, תל שבע

עמל מח”ט אשדוד

עמל מח”ט נהריה

עמל מח”ט עטרות

עמל הרב תחומי תלמים, ירושלים

עמל הרב תחומי, טייבה

עמל טכנולוגי נצרת

עמל טכנולוגי רמת דוד

עמל הדקלים ג’, תל שבע

עמל הרב תחומי בנות ציון, ירושלים

עמל הרב תחומי הולץ, תל אביב

עמל הרב תחומי ירמיהו, ירושלים

אמי”ת ישיבת באר שבע 

אמי”ת ישיבת כפר גנים, פתח תקווה

אמי”ת מכינה קד”צ טכנולוגית המר, רחובות

אמי”ת קנדי, עכו

אמי”ת חברה ומשפט, כפר בתיה

אמי”ת חצור הגלילית

אמי”ת ישיבה תיכונית שדרות

אמי”ת אולפנית אור עקיבא

אמי”ת אופק, אור עקיבא

אמי”ת בנות מעלה אדומים

אמי”ת דביר, בית שמש

מל”ד

סמינר רמות

קריית הנוער

ישיבת חדוות התורה

ישיבת שפע מקור חיים

מדרשיית עמליה

מכללת אורט

אולפנת חורב

בית אולפנא

דרור חושן

כפר סילבר, אשקלון

פנימית עין כרמית, ירושלים

תו”מ, חרב לאת

כפר הנוער איילת השחר, גולן

כפר הנוער ביכורים- מגן, עוטף עזה

ישיבת אהבת חיים, כוכב השחר

minhal

ברנקו וייס ע”ש ז’קלין כהנוב, בת ים

ברנקו וייס רמלה

אורט ישיבה תיכונית מעלות תרשיחא

אורט רוגוזין, מגדל העמק

מכון ריאדה, כפר כנא

דרכא אולפנת נתיבות

 

 

 אולפנת נוב אי”ל ברמה, גולן

מיזם נור, טורעאן

אולפנת הגולן, קצרין

בית הספר הטכנולוגי שגב שלום

תיכון חקלאי עין כרם

ישיבת קריית חינוך בית שמש

כפר הילדים נווה אלישע, גבעת עדה

כפר הילדים תלפיות, חדרה

מרכז נוער תקומה עמותת פידל, פתח תקווה

מכינת מעגלים, פתח תקווה

קריה תורנית טכנולוגית “בית שלמה” רחובות

מוסדות משתתפים

עמל דבוריה

עמל הרב תחומי דימונה

עמל הרב תחומי טייבה

עמל הרב תחומי צפת

עמל הרב תחומי שבח מופת תל אביב

עמל טכנולוגי “זיו” רחובות

עמל טכנולוגי תל אביב

עמל כסייפה אלפרוק

עמל כעבייה

עמל מח”ט אשדוד

עמל מח”ט טבריה

עמל מח”ט לוד

עמל מכללת הולץ תל אביב

עמל מכללת חדרה

עמל מכללת עמל באר שבע

עמל הרב תחומי כסייפה אבו רביעה

עמל מח”ט רעות (מחנה נתן)

עמל טייבה

עמל תמ”ת- “יעד” אשדוד

עמל עמלינו מישרים ירושלים

עמל תמ”ת בן עמי שוהם

עמל תמ”ת נצרת

אשדוד

גוש עציון

כפר סבא

רחובות

תל אביב

לוד

אמי”ת מקיף ב’ אשקלון

אולפנת אמי”ת עירוני ו’ חיפה

אמי”ת טכנולוגי כפר בתיה

ישיבת אמי”ת בלבב שלם ירוחם

ישיבת אמי”ת כפר גנים פתח תקווה

אמי”ת כפר בתיה- חברה ומשפט

מדרשת אמי”ת באר ירוחם

אמי”ת מודיעין בנות

אמי”ת מכינה קדם צבאית רחובות

אמי”ת מעלה אדומים בנות

תיכון אג’אל יפו

בית ספר טרסנטה יפו

תיכון עירוני י’ב יפו

תיכון פרייר יפו

 

עתיד רזיאל הרצליה

רעננה

אורט כפר זוהרים

אחוזת שרה בני ברק

כפר הנוער מוסינזון הוד השרון

מרכז טכנולוגי תורני נחלים

תיכון אביב רעננה