מוסדות משתתפים

עמל מכללת הולץ תל אביב

עמל מכללת חדרה

עמל עמלינו מישרים ירושלים

עמל שבח מופ"ת תל אביב

עמל שערי רחמים ירושלים

עמל תמ"ת בן עמי שוהם

עמל תמ"ת דימונה

עמל תמ"ת- "יעד" אשדוד

עמל תמ"ת נצרת

עמל תמ"ת עפולה

עמל טכנולוגי טייבה

עמל טכנולוגי רהט *חדש תשע"ט

עמל טכנולוגי תל אביב

עמל כעבייה

עמל מח"ט אשדוד

עמל מח"ט טבריה

עמל מח"ט לוד

עמל מח"ט "מקס פיין" תל אביב 

עמל מח"ט רמלה

עמל מח"ט רעות (מחנה נתן)

עמל מכללת באר שבע

עמל אלפארוק כסייפה

עמל אנרג'י טק-חברת חשמל חדרה *חדש תשע"ט

עמל הרב תחומי אבו רביעה כסייפה

עמל הרב תחומי אחווה דימונה

עמל הרב תחומי דבוריה

עמל הרב תחומי טייבה

עמל הרב תחומי ע"ש ליידי דייויס ירושלים

עמל הרב תחומי צפת

עמל זרזיר

עמל טירה עתילי 

עמל טירה קאסם 

עמל טכנולוגי "זיו" רחובות

אמי"ת כפר הנוער פתח תקווה

אמי"ת מקיף ב' אשקלון

אמי"ת מרכז טכנולוגי דתי ירושלים

אמי"ת מרכז טכנולוגי רמלה

אמי"ת קמה ירוחם

אמי"ת קריית החמד שדרות *חדש תשע"ט

אמי"ת טכנולוגי ירושלים

אמי"ת טכנולוגי תורני כפר בתיה

אמי"ת ישיבת אלירז פתח תקווה

אמי"ת ישיבת בלבב שלם ירוחם

אמי"ת ישיבת כפר גנים פתח תקווה

אמי"ת ישיבת נחשון מטה יהודה

אמי"ת אולפנת גבעת שמואל

אמי"ת אולפנת עירוני ו' חיפה

אמי"ת אופק אור עקיבא

אמי"ת בנות מודיעין

אמי"ת בנות מעלה אדומים

אמי"ת בנים מעלה אדומים

אמי"ת בר אילן נתניה

אמי"ת דביר בית שמש *חדש תשע"ט

אמי"ת המר רחובות

אמי"ת חברה ומשפט כפר בתיה

לוד

נתניה

צפת

קריית ארבע

רחובות

רמת גן

רעננה

תל אביב

דולב

הרצליה

חדרה

חיפה

ירוחם

ירושלים

כפר סבא

אור יהודה

אשדוד

בית שמש

בני ברק

בני עייש

גבעת שמואל

גוש עציון

נתניה

ראש העין

ראשון לציון

רמלה

שדות נגב

תל אביב

חבל לכיש

חדרה

חולון

טירת צבי

לביא

ממ"ג יבנה-נחל שורק

אופקים

אשדוד

אשקלון

באר שבע

גדרה

גרעין יבנה

הרצליה

ברנקו וייס "תחכמוני" חדרה *חדש תשע"ט

ברנקו וייס ע"ש ז'קלין כהנוב בת ים *חדש תשע"ט

מפתן "ארזים" יבנה *חדש תשע"ט

מגדל אור כפר זוהרים

דרכא בית וגן בת ים

דרכא בית ספר "הצבי" נתיבות

דרכא המר בת ים

 

רשות האכיפה והגבייה תל אביב 

עתיד רזיאל הרצליה

כינרות בעמק-עמק הירדן 

אחוזת שרה בני ברק

תיכון אביב רעננה

ישיבת בני עקיבא יבנה חיפה

עירוני ג'

עירוני ה' 

מקיף ו' ע"ש קוהל באר שבע

מרכז הנוער עין גנים פתח תקווה

מרכז הנוער נווה עוז פתח תקווה

תיכון הרטמן לבנים ירושלים

מועדון נוער עתניאל

אולפנת אוריה גוש עציון

מרכז טכנולוגי תורני נחלים

כפר הנוער איילת השחר יונתן 

כפר הנוער מוסינזון הוד השרון

כפר סילבר 

קריה תורנית טכנולוגית "בית שלמה" רחובות *חדש תשע"ט

הורים:

ברעננה – עדינה רבינוביץ, פאולה ג'פי

בלוד – אוהד קונוביץ'

כפר הנוער בית חג"י הר חברון *חדש תשע"ט

ישיבה תיכונית בני עקיבא בית שאן

מוסדות משתתפים

עמל דבוריה

עמל הרב תחומי דימונה

עמל הרב תחומי טייבה

עמל הרב תחומי צפת

עמל הרב תחומי שבח מופת תל אביב

עמל טכנולוגי "זיו" רחובות

עמל טכנולוגי תל אביב

עמל כסייפה אלפרוק

עמל כעבייה

עמל מח"ט אשדוד

עמל מח"ט טבריה

עמל מח"ט לוד

עמל מכללת הולץ תל אביב

עמל מכללת חדרה

עמל מכללת עמל באר שבע

עמל הרב תחומי כסייפה אבו רביעה

עמל מח"ט רעות (מחנה נתן)

עמל טייבה

עמל תמ"ת- "יעד" אשדוד

עמל עמלינו מישרים ירושלים

עמל תמ"ת בן עמי שוהם

עמל תמ"ת נצרת

אשדוד

גוש עציון

כפר סבא

רחובות

תל אביב

לוד

אמי"ת מקיף ב' אשקלון

אולפנת אמי"ת עירוני ו' חיפה

אמי"ת טכנולוגי כפר בתיה

ישיבת אמי"ת בלבב שלם ירוחם

ישיבת אמי"ת כפר גנים פתח תקווה

אמי"ת כפר בתיה- חברה ומשפט

מדרשת אמי"ת באר ירוחם

אמי"ת מודיעין בנות

אמי"ת מכינה קדם צבאית רחובות

אמי"ת מעלה אדומים בנות

תיכון אג'אל יפו

בית ספר טרסנטה יפו

תיכון עירוני י'ב יפו

תיכון פרייר יפו

 

עתיד רזיאל הרצליה

רעננה

אורט כפר זוהרים

אחוזת שרה בני ברק

כפר הנוער מוסינזון הוד השרון

מרכז טכנולוגי תורני נחלים

תיכון אביב רעננה